ZAPISY

ZAPISY Tutaj!

 

Zapraszamy na wydarzenie charytatywne V edycja Biegaj z Gminą Oświęcim, które odbędzie się 21 czerwca (niedziela), na obiekcie sportowym LKS Poręba (ul. Wykręt 1).

Plan wydarzenia:

  •  8:30-9:30– biuro zawodów, zapisy,
  • 10:00– biegi dla dzieci,
  • 11:00– bieg OPEN na 5 km,
  • 12:00– biegi dla młodzieży,
  • 12:45– bieg rodzinny,
  • 13:30– dekoracje.

Przygotowaliśmy atrakcje dla najmłodszych (dmuchaniec, malowanie twarzy, tatuaże oraz kolorowe warkoczyki), stoiska edukacyjne, profilaktyczne i promocyjne, a także strefę gastronomiczną, gdzie znajdziecie pyszne przekąski i lemoniadę.

Będzie z nami również stoisko Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu – zachęcamy do zabrania swoich bidonów na wydarzenie!

Cel wydarzenia jest szczytny – razem ze Stowarzyszenie Pozytywni zbieramy środki na leczenie ich podopiecznego – Sebastiana Kiszczaka!

Sebastian cierpi na wadę wzroku – niedomogę konwergencji, obniżone napięcie mięśniowe i wadę słuchu. Wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji. Niestety los nie oszczędził także mamy i siostry chłopca, które zapadły na poważne schorzenia. Mama Sebastiana samotnie wychowuje syna i trzynastoletnią córkę.

Więcej informacji o wydarzeniu i zapisach na biegi już wkrótce!

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Oświęcim, Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, SportEvents.Team oraz LKS Poręba Wielka, we współpracy ze Stowarzyszeniem Pozytywni, Sołtysem i Radą Sołecką Poręby Wielkiej oraz OSP Poręba Wielka.

 
 
 
V Biegi Gminy Oświęcim 21 czerwiec 2026 Bieg Na 5 Km I Biegi dla dzieci I Biegi dla Młodzieży I Bieg Rodzinny I źródło OKSIR Gminy Oświęcim
Slajd 4 Biegi Gmina Oświęcim-3